Home » Dyżury nauczycieli

Dyżury nauczycieli

Dyżury nauczycieli w ZS im. ks. Jana Siuzdaka w Wołkowyi

PONIEDZIAŁEK
godziny Korytarz dolny Korytarz górny Korytarz przy sali gimnastycznej
730 – 800 A. Wójtowicz M. Rychlicka R. Czop
845 – 850 A. Jarosz E. Błażejewska K. Dymińska
935 – 940 A. Jarosz K. Dymińska B. Łoś
1025 – 1040 A. Wójtowicz / E. Błażejewska K. Dymińska K. Wronowska/ R. Walentowicz
1125 – 1140 A. Jarosz M. Rychlicka / K. Dymińska J. Wójtowicz/ K. Wronowska
1225 – 1235 R. Czop / A. Jarosz A. Wronowska(m) D. Rychlicki/D. Pałys
1320 – 1330 A. Jarosz J. Wójtowicz D. Rychlicki
1415 – 1420 R. Walentowicz J. Wójtowicz D. Rychlicki
WTOREK
godziny Korytarz dolny Korytarz górny Korytarz przy sali gimnastycznej
730 – 800 M. Paska M. Rychlicka J. Krupa
845 – 850 M. Paska M. Rychlicka J. Krupa
935 – 940 M. Paska M. Rychlicka J. Krupa
1025 – 1040 E. Błażejewska / M. Paska ks. A. Chrząszcz J. Wójtowicz/ D. Rychlicki
1125 – 1140 A. Wójtowicz ks. A. Chrząszcz / E. Błażejewska J. Wójtowicz/ A. Wronowska(m)
1225 – 1235 A. Wójtowicz / A. Wronowska(m) ks. A. Chrząszcz J. Krupa / K. Wronowska
1320 – 1330 ks. A. Chrząszcz M. Paska K. Wronowska
1415 – 1420 J. Krupa A. Steuden K. Wronowska
ŚRODA
godziny Korytarz dolny Korytarz górny Korytarz przy sali gimnastycznej
730 – 800 A. Wójtowicz M. Rychlicka B. Gerlach
845 – 850 A. Jarosz M. Rychlicka B. Gerlach
935 – 940 A. Jarosz M. Rychlicka B. Gerlach
1025 – 1040 A. Wronowska(m)/ J. Wójtowicz K. Dymińska  R. Walentowicz/ B. Łoś
1125 – 1140 ks. Z. Szepieniec R. Walentowicz / A. Wronowska(m) A. Steuden /J. Wójtowicz
1225 – 1235 ks. Z. Szepieniec / J. Wójtowicz B. Gerlach A. Steuden/ B. Łoś
1320 – 1330 ks. A. Chrząszcz ks. Z. Szepieniec A. Steuden
1415 – 1420 ks. A. Chrząszcz R. Walentowicz ks. Z. Szepieniec
CZWARTEK
godziny Korytarz dolny Korytarz górny Korytarz przy sali gimnastycznej
730 – 800 B. Łoś K. Dymińska K. Wronowska
845 – 850 ks. Z. Szepieniec E. Błażejewska K. Wronowska
935 – 940 ks. Z. Szepieniec K. Dymińska K. Wronowska
1025 – 1040 B. Łoś/ D. Rychlicki J. Wójtowicz K. Wronowska /A. Wronowska(m)
1125 – 1140 D. Rychlicki  E. Błażejewska /R. Walentowicz A. Steuden/ K. Wronowska
1225 – 1235 ks. Z. Szepieniec/ A. Steuden R. Walentowicz B. Łoś/D. Rychlicki
1320 – 1330 ks. Z. Szepieniec R. Walentowicz  A. Wójtowicz
1415 – 1420 A. Steuden A. Jarosz D. Rychlicki
PIĄTEK
godziny Korytarz dolny Korytarz górny Korytarz przy sali gimnastycznej
730 – 800 A. Wronowska(m) E. Błażejewska R. Walentowicz
845 – 850 Wronowska(m) E. Błażejewska J. Wójtowicz
935 – 940 A. Steuden A. E. Błażejewska J. Wójtowicz
1025 – 1040 A. Steuden/ A. Wójtowicz K. Dymińska B. Łoś/R. Czop
1125 – 1140 K. Dymińska D. Rychlicki A./ Steuden A. R. Czop/ / B. Łoś
1225 – 1235 A. Wronowska(m)/ A. Steuden D. Rychlicki B. Łoś/ R. Czop
1320 – 1330 E. Błażejewska D. Rychlicki R. Czop
1415 – 1420 A. Steuden A. Jarosz R. Czop

Dyżury przed szkołą (1025 – 1040, 1125 – 1140)

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
R.Czop

B. Łoś

A. Wronowska(m)

J. Krupa

A. Steuden

R. Walentowicz

D. Rychlicki

B. Gerlach

E. Błażejewska

A. Wójtowicz

M. Rychlicka

K. Dymińska

A. Jarosz

K. Wronowska

J. Wójtowicz

Obowiązuje od 06.03.2017 r.

 

Kategorie wiadomości