Home » z życia szkoły » Uwaga uczniowie klasy III

Uwaga uczniowie klasy III

Od środy 25.03.2020 r. będziemy się komunikować bezpośrednio przez pocztę email. Po prawej stronie jest przycisk Skrzynka Pocztowa (na tą chwilę tylko dla klasy 3 testowo). Każdy uczeń ma założone konto pocztowe.

Jak zalogować się do poczty

  1. Chawko Wiktoria – chawko@zswolkowyja.pl
  2. Debinska Hanna – debinska@zswolkowyja.pl
  3. Domańska Zofia – domanska@zswolkowyja.pl
  4. Dziadzio Kornelia – dziadzio@zswolkowyja.pl
  5. Paduch Kinga – paduch@zswolkowyja.pl
  6. Porębski Sebastian – porebski@zswolkowyja.pl
  7. Sidorski Aleksander – sidorski.a@zswolkowyja.pl
  8. Sidorski Jakub – sidorski.j@zswolkowyja.pl
  9. Siuciak Marcel – siuciak@zswolkowyja.pl
  10. Solan Rafał – solan@zswolkowyja.pl

Wasze adresy są łatwe do zapamiętania. Hasło potrzebne do zalogowania się na pocztę w poniedziałek wasi rodzice otrzymają przez dziennik elektroniczny. Poczta jest bardzo łatwa w obsłudze. Będziecie tam otrzymywać wszystkie zadania domowe.

Jak wysłać nową pocztę.

Jak odpowiedzieć na wiadomość

D. Rychlicki


Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.