I Regionalny Kongres Mediatorów Szkolnych i Rówieśniczych w Krośnie za nami! To był dzień pełen dialogu, nauki i inspiracji. 🤝🏆
Jesteśmy dumni, że nasi uczniowie tak aktywnie angażują się w tworzenie lepszej, opartej na porozumieniu atmosfery w szkole. Brawo Wy! 👏









